top of page

Professional Group

Public·8 members

Sosislerle Savaşın: Sausage Man APK Oyun İndir Club'da Ücretsiz OynaSosis Adam birçevrimiçi oyundur. Program, taşınabilir APK ve iOS cihazlar içindir, yani bağlantı olan her yerden oynayabilirsiniz. Sausage Man, PvP savaşlarında ek çevrimiçi oyuncularla takım kurmanıza olanak tanır. Bir sıralama sistemi, her oyuncunun savaşlar sırasında nasıl oynadığına dair bir fikir vermek için her takım arkadaşının performansını değerlendirir.
sausage man apk oyun indir club


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fblltly.com%2F2upENr&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw1bXf0KKYDLx-UpDF7N4mSaSausage Man, oyuncunuzu gökyüzünden haritaya indirerek başlayan temel battle royale oyununa sahiptir. Karakterler, onları yere indiren bir pervane yardımıyla uçaktan atlar. Silahlar, envanterinizde toplamanız için haritanın çevresine yerleştirilmiştir.


Mobil PUBG içeriklerini seviyorsanız ve Fortnite tarzı grafikler arıyorsanız bu oyun tam size göre, Sosis Adam isimli oyun şuan test sürümü olup sadece Android için indirilebilir durumda. Çok yakında iOS versiyonu da çıkışını yapacak. Şimdiden İndir oyna.


Sausage Man APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını 2021 yılında cihazlarınıza yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sosis Adam oyununun PUBG Mobile benzeri bir oyun olması oyuncuların ilgisini çekmeye başladı. XD INTERACTIVE ENTERTAINMENT tarafından geliştirilen Rol Oyunu kategorisindeki Sausage Man isimli sosis adam oyunu PUBG Mobile gibi bir hayatta kalma oyunudur. Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2021 Haziran ayında uygulama mağazalarındaki yerini alan bu oyun tüm dünyada ses getirmeyi başardı. Özellikle PUBG oyuncularının yoğun ilgisine maruz kalan Sausage Man APK İndir seçenekleri çok yaygın aranmaya başlandı.


Sausage Man oyununu uygulama mağazalarında indirmekte zorlanan Android kullanıcıları için APK İndir seçeneklerini buradan paylaşıyoruz. 2021 yılında oyunun en güncel ve son sürüm dosyalarını burada bulacaksınız. Sosis Adam olarak yönettiğiniz karakterinizle diğer düşman sosisleri öldürerek son hayatta kalan olmanız gerekiyor. 100 kişinin bir uçağa bindirildiği ve adaya inerek çevrede yaşamanızı sağlayacak ekipmanlar bulmanız gerekecek. Çevrede bulacağınız ekipmanlarla düşmanlarla savaşacak ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Sausage Man APK İndir seçeneklerinin ülkemizde aranmaya başlamasıyla bu yardımcı rehberi hazırladık.


Yabancı kaynaklar tarafından sunulan hileli dosyaları kesinlikle indirmeyin. Oyuncuların aklını çelmek ve onları dolandırmak için Sausage Man oyununun APK dosyalarının hileli versiyonlarını yaymaya çalışanlar vardır. Tabi ki bu dosyaların içerisindeki hileler çalışmıyor. Amaçları oyuncuları kandırmak ve dosyaları indirtmek istiyorlar. Bu yüzden arama motorlarında Sausage Man APK İndir seçeneklerine bakarken kesinlikle böyle illegal dosyaları yüklemeyin. Aksi halde zararlı yazılımlar yüzünden zarar görebilirsiniz.


sausage man game download apk


sausage man android oyun club indir


sausage man battle royale apk


sausage man cartoon shooting game indir


sausage man apk free download for android


sausage man oyunu nasıl indirilir


sausage man apk son sürüm indir


sausage man apk mod menu


sausage man apk hileli indir


sausage man apk güncel sürüm indir


sausage man apk indir cepde


sausage man apk indir android oyun club


sausage man apk indir ücretsiz


sausage man apk indir tamindir


sausage man apk indir apkpure


sausage man apk indir apkmirror


sausage man apk indir apkmody


sausage man apk indir apknite


sausage man apk indir apktada


sausage man apk indir apkturk


sausage man apk indir apkpanda


sausage man apk indir apksfull


sausage man apk indir apksolo


sausage man apk indir apkscope


sausage man apk indir apksaurus


sausage man apk indir apksmash


sausage man apk indir apksnake


sausage man apk indir apksplash


sausage man apk indir apkspeedy


sausage man apk indir apksphere


sausage man apk indir apksporty


sausage man apk indir apksquare


sausage man apk indir apkstallion


sausage man apk indir apk


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page